środa, 11 listopada 2015

3 years ago…

Tak, dzisiaj mój blog obchodzi swoje trzecie urodziny! :D 

Co się działo w ciągu ostatnich 365 dni mojego blogowania? Cóż, statystyki mówią same za siebie… Więcej mnie tu nie było niż było i to jest dla mnie najmocniejszym uderzeniem. Jak wiecie, albo i nie, chciałam nawet skończyć z blogowaniem, ale ostateczną decyzję na razie zawiesiłam. Blogosfera urodowa nie jest już taka sama jak przed trzema czy nawet dwoma laty i czuję się tutaj coraz bardziej obco przez wzgląd na pewne trendy, za którymi niektóre blogerki podążają. W ciągu trzeciego roku blogowania przekonałam się też, niestety, o fałszywości, próżności i zachłanności (!) kilku osób prowadzących blogi „bjuti”, przez co jeszcze bardziej odechciewało mi się przeglądania Bloggera.
Ale urodziny to nie czas na smuty, więc radujmy się wszyscy :P Jak co roku, dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas, aby zajrzeć do mnie, przeczytać recenzje, a nawet je skomentować! Oczywiście, najbardziej dziękuję tym osobom, którym spodobało się tu na tyle, że zechciały zostać na dłużej, czyli moim nowym Obserwatorom! :* Co prawda, kilkanaście osób uciekło/skasowało swoje konta i przez długi czas ta liczba się wyrównywała, ale każdy nowy czytelnik przyprawia mnie o palpitację serca!:) Dziękuję, że byliście aktywni w ciągu kolejnego roku mojego blogowania! :*:*:*
Nie będę niczego obiecywać na przyszły rok względem mojej obecności. Chciałabym jedynie, aby mój blog udoskonalił się wizualnie. Jak na razie zmieniłam tylko nagłówek, ale to wciąż prowizorka… Nad zdjęciami też przydałoby się popracować. A propos… nie wiem dlaczego, nigdy nie pochwaliłam się Wam, że lepszą jakość zdjęć od ponad dwóch lat możecie zaobserwować na moim blogu dzięki lustrzance, którą otrzymałam od Mojego Ukochanego w celu rozwijania właśnie tego miejsca! W sumie, chyba dlatego, że nie lubię się chwalić… W każdym razie, jest to też dobry czas („lepiej późno niż wcale” :P) na to, aby Mu oficjalnie za to podziękować na łamach mojego bloga!:* Mistrzem fotografii nie będę, ale staram się jak mogę;)

Tradycyjnie, na koniec urodzinowego posta, zostawiam Was, a bardziej siebie, ze statystykami.

W ciągu trzech lat:
Źródło
 Napisałam 190 postów (+33)
Dołączyło do mnie 266 obserwatorów (+34)
Mojego bloga wyświetlano 66557 razy (+23565)

16 komentarzy:

 1. Gratulację, mój blog też ma ponad 3 latka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) O widzisz, nie wiedziałam, bo znamy się od niedawna;)

   Usuń
 2. Gratuluje tylu lat ! To już naprawdę sporo :) Życzę powodzenia, pełno motywacji do prowadzenia bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, motywacja przyda się najbardziej :P

   Usuń
 3. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w blogowaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, jak ten czas leci ;) kolejnych szczęśliwych i przyjemnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Lata mijają a ja wciąż dokładnie pamiętam początki swojego bloga :P

   Usuń
 5. Spóźnione, ale szczere życzenia z okazji urodzin bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i wszystkiego dobrego w dalszym, blogowym życiu. Dużo wytrwałości, a przede wszystkim, dużo zabawy, bo o to w blogowaniu w końcu chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Też jestem zdania, że blogowanie to zabawa, hobby, odskocznia. Szkoda tylko, że niektóre osoby notorycznie psują wizerunek bloga jako zabawy:/

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze. Na każdy odpowiem bezpośrednio pod nim, o ile nie będzie spamem, który zostanie od razu usunięty. Jeśli spodobał Ci się mój blog i styl pisania postów, to zachęcam do obserwowania;)